Infosystémy

Informačné alebo prezentačné systémy slúžia na jednoduchú prezentáciu produktov, značky alebo firmy priamo na predajnej ploche, prípadne na výstavách. Patria sem roll-upy, A-stojany, CLIP rámy, držiaky plagátov, X-Bannery alebo stojany na letáky.

1. ROLL-UP

rollup

ROLL-UP sú najbežnejším prezentačným systémom. Výhodou je rýchle rozbalenie a následné zbalenie roll-up do jednoduchej prenosnej tašky. Pre dosiahnutie trvácnej kvality je potrebné realizovať tlač na špeciálnu PVC fóliu s laminovanou povrchovou úpravou. K dispozícii sú dve veľkosti a dva varianty:

VEĽKOSTI: A. 85 x 200 cm, B. 100 x 200 cm

TYPY ROLL-UP: STANDARD, EXCLUSIV

rollup-se

2. X-BANNER

x-banner

X-BANNER je lacnejšia verzia ROLL-UP. Výhodou je možnosť použitia lacného média (papier) bez laminácie. Nevýhodou oproti ROLL-UP je potreba väčšieho miesta pri rozložení.

VEĽKOSTI: A. 80 x 180 cm, B. 120 x 200 cm

3. A-STOJANY

a-stojany

A-stojany alebo zákaznícke pútače sú vhodné na umiestnenie s veľkým pohybom zákazníkov (či už v interiéri alebo v exteriéri). CLIP systém umožňuje jednoduchú a rýchlu výmenu plagátov. Sú vhodné hlavne na označenie akcie, prípadne akciových tovarov. Pre väčšiu stabilitu ponúkame A-stojany pružinové a H2O (spodný držiak je naplnený vodou).

ROZMERY:

A1 (59,4 x 84,1 cm) / A2 (42 x 59,4 cm)

B1 (70,7 x 100 cm) / B2 (50 x 70 cm)

a-stojany3

4. CLIP Rámy

clip-ramy

Clip-rámy slúžia na jednoduchú, účelnú a finančne nenáročnú prezentáciu svojich produktov alebo značky na voľných stenách. Jednoduchou obsluhou môžete často meniť obsah letákov, pričom plastová fólia zabráni jednoduchému poškodeniu reklamného plagátu.

DOSTUPNÉ ROZMERY:

A4, A3, A2, A1

5. DRZIAKY PLAGÁTOV

drziaky

Držiaky plagátov slúžia na upútanie pozornosti v priestore, väčšinou visia zo stropu a môžu informovať o akciách, prípadne navigovať priamo na predajnom mieste.

DOSTUPNÉ ŠÍRKY:

40 cm, 60 cm, 85 cm, 100 cm

6. PRENOSNÝ STOJAN na letáky

stojan-na-letaky

Ponúkame Vám jednoduchý skladací prenosný stojan na letáky s piatimi pozíciami na letáky formátu A4.

 

 

fb-button