Svetelná reklama

svetelne-boxy

Svetelné boxy

Základné rozdelenie svetelných boxov je na jednostranné a obojstranné. Svetelný box je vlastne presvetlené plexisklo, na ktorom je vytlačená reklama, ktorá je následne podsvietená.

Čítať viac »

presvetlene

Presvetelné 3D písmená

Presvetlené písmená sú základným typom svetelných písmen, kedy svetlo vychádza z celej čelnej plochy písmena. Typ písmena vieme vyrobiť akýkoľvek.

Čítať viac »

podsvietene

Podsvietené 3D písmená

Podsvietené 3D písmená pôsobia luxusným dojmom. Nie sú to písmená, ktorých svetlo Vás ostro upúta. Svetlo decentným dojmom svieti za písmenami a nápis zostáva v temnej kontúre.

Čítať viac »

panely

Svetelné panely

Pri realizácii veľkoplošných svetelných panelov sa používajú vinylové fólie, ktoré sa napínajú do hliníkových rámov. Táto fólia môže byť potlačená alebo polepená translucentnými fóliami.

Čítať viac »

pilony

Pilony a Totemy

Sú to vztýčené reklamné zariadenia, ktoré môžete najčastejšie vidieť pri obchodných centrách alebo čerpacích staniciach. Najčastejšie sa používajú na označenie vstupu do firmy.

Čítať viac »

lekarenske

Lekárenské kríže

Vyrábame štandardizované svetelné lekárenské kríže, ktoré máme vždy skladom. Svetelné lekárenské kríže prakticky obojstranné výstrče v tvare kríža.

Čítať viac »

erb

Svetelné erby

Jedná sa o erb obce alebo mesta, ktorý je presvetlený z jednej strany. Erb je vyhotovený z hliníkového profilu, na podsvietenie sú použité LED diódy Samsung s nízkou spotrebou elektrickej energie.

Čítať viac »

fb-button