Svetelné boxy

Základné rozdelenie svetelných boxov je na jednostranné a obojstranné. Svetelný box je vlastne presvetlené plexisklo alebo PVC fólia, na ktorýchje vytlačená reklama, ktorá je následne podsvietená. Ďalší typ boxov je vyfrézovaný doskovitý kompozitný materiál podlepený plexisklom. V takomto prípade svieti len vyfrézované logo alebo písmo.

JEDNOSTRANNÉ BOXY

Je svetelný box, ktorý je umiestnený jednou stranou na stene, tzn. presvetlená je len jedna strana boxu. Na výrobu boxov používame vlastný technologický postup. Nepoužívame lacné neónové trubice. Na podsvietenie používame výhradne certifikované LED diódy značky Samsung, ktoré ponúkajú najvyššiu možnú kvalitu na trhu a zároveň najvyššiu životnosť. Tvar boxu môže byť rozmanitý. Štandardne obdĺžnikový tvar, kruhový tvar, prípadne štvorcový tvar. Vyrobíme box presne podľa Vašich predstáv.

OBOJSTRANNÉ BOXY - VÝSTRČE

Je svetelný box, ktorý má presvetlené dve strany a umiestnený je zvyčajne kolmo na stenu, prípadne môže byť zavesený pod stropom. Na podsvietenie používame LED diódy Samsung, momentálne najkvalitnejšie na trhu.

BOXY S 3D PÍSMOM

Sú to jednostranné alebo obojstranné boxy, ktoré sú celokovové a majú vyfrézovanú len časť boxu, cez ktorú prechádza svetlo. Môže sa využiť i vypustenie písmen, čím dosiahneme 3D efekt písma na boxe. Podsvietené môže byť buď písmo, alebo celá plocha okrem písma.

BOXY S POHYBLIVÝM SVETLOM

Je box, v ktorom je použité elektronické ovládanie svetla. Môže sa použiť napr. pulzujúci pás svetla, prípadne postupné zapínanie a vypínanie svetla, postupná zmena farieb prípadne blikanie. So svetlom sa radi hráme a variant ako upútať pozornosť zmenou intenzity svetla je nespočetne veľa. Máme radi výzvy a veľmi radi pre Vás pripravíme i netradičné formy svetelnej hry.

Realizácia boxu s pulzujúcim pohyblivým textom (video) »

 

 

fb-button