Výroba reklamy

svetelna-reklama

Svetelná reklama

Svetelná reklama je reklama, ktorá akýmkoľvek spôsobom svieti: svetelné boxy, panely, pilóny a totemy, presvetlené 3D písmená, podsvietené 3D písmená, lekárenské kríže, obecné erby.

Čítať viac »

malovana-reklama

Maľovaná reklama

Maľovaná reklama je reklama aplikovaná priamo na fasádu budovy. Je trvácna, vodeodolná a farebne stála. Nezáleží z akého materiálu máte fasádu, vieme navrhnúť a aplikovať najvhodnejší typ farby. Vieme realizovať aj veľkoplošné zmeny farieb fasád.

Čítať viac »

3D-reklama

Polystyrénová a 3D reklama

3D reklama je vyfrézovaná a povrchovo upravená reklama z polystyrénu, plastu, dreva alebo kovu. Nejde teda o štandardnú plochú reklamnú tabuľu, ale o vyrezanie loga, písma a akéhokoľvek tvaru a následné jeho farebné upravenie. Dosiahneme tým rovnaký efekt ako pri svetelnej reklame cez deň, tzn. priestorové prevedenie bez osvetlenia.

Čítať viac »

CarWrap

Polep áut - CarWrap

Polep áut alebo CarWrap je najlacnejšia forma reklamného nosiča. Využite flotilu svojich áut a zmeňte ich na reklamné nosiče Vašich produktov alebo služieb. Reklamu vymyslíme, navrhneme a zrealizujeme. Môžeme polepiť časti áut alebo aj celé autá.

V prípade záujmu vieme zmeniť farbu auta celopolepom farebnými fóliami.

Pracujeme s fóliami značky 3M, určenými špeciálne pre polep áut. Okrem nového výzoru auta získate aj ochranu Vášho laku.

Čítať viac »

velkoformatova

Veľkoformátová tlač

Ponúkame veľkoformátovú tlač na rôzne typy materiálov: papier, PVC banner, zástavovina, mesch, samolepiaca fólia, pvc tabuľa. Tlačíme až do šírky 260 cm. Samozrejmosťou sú dokončovacie práce: zváranie bannerov do neobmedzených rozmerov, očkovanie bannerov, montáž ako aj konečné lepenie.

Čítať viac »

polepy

Výklady a polepy

Najefektívnejšou reklamou je využitie vlastných prostriedkov. Vieme Vám navrhnúť a polepiť Vaše výklady, budovy, dopravné prostriedky. Vieme označiť kde sa nachádza Vaša prevádzka (navádzací systém), ako aj informačný systém budov (aby sa zákazník nestratil). Reklamné tabule sú zatiaľ najviac používanou reklamou.

Čítať viac »

dtp

Digitálna tlač

Disponujeme vysokovýkonnou digitálnou tlačiarňou s certifikátom offsetovej tlače. Vieme Vám navrhnúť a vyrobiť: vizitky, letáky, plagáty, prospekty, skladačky, kalendáre, katalógy, pohľadnice, brožúry, bulletiny, hlavičkové papiere, trhacie bloky, kalendáre, novoročenky, noviny... Všetky tlačoviny vieme tlačiť už od nízkonákladových sériií. U nás si môžete vytlačiť i malé série a nie ste nútení (ani cenou) ísť do vysokonákladových vydaní. Vieme, že v dnešnej dobe sa rýchlo mení nielen trh, ale i propagačné materiály...

Čítať viac »

infosystemy

Infosystémy

Informačné alebo prezentačné systémy slúžia na jednoduchú prezentáciu produktov, značky alebo firmy priamo na predajnej ploche, prípadne na výstavách. Patria sem roll-upy, A-stojany, CLIP rámy, držiaky plagátov, X-Bannery alebo stojany na letáky...

Čítať viac »

montazne-prace

Montážne práce

Ako jedna z mála reklamných agentúr vyrábame i konštrukčné podporné zariadenia na reklamu. Vo vlastnej réžii so školenými zamestnancami vyrábame držiaky na reklamné tabule, konštrukcie na svetelnú reklamu, pilóny, konštrukcie bilboardov, výstrčov, atď. Tiež ponúkame i montážne práce reklamy, tzn. reklamu Vám nielen vyrobíme ale i namontujeme.

Čítať viac »

predmety

Reklamné predmety, tampoprint, gravírovanie

Ako jediný zo Slovenska spolupracujeme s najväčším importérom reklamných predmetov v Európe. Vieme Vám tak zabezpečiť široký sortiment reklamných predmetov za najlepšie ceny na trhu. Reklamné predmety označujeme vlastnými zariadeniami: tampoprintom alebo laserovým gravírovaním. Poznáme svoju konkurenciu a vieme Vám s určitosťou povedať, že v tampoprintovej tlači sme jediní v okresoch Žiar nad Hronom, Žarnovica, Banská Štiavnica a Zlaté Moravce.

Čítať viac »

vysivanie

Reklamný textil, potlač

Dodáme Vám kvalitný reklamný textil značky Adler a zrealizujeme potlač presne podľa Vašich požiadaviek. Typy tlače v rámci nášho technického vybavenia: sieťotlač na 4-ramennom karusele, nažehlovanie vyplotrovaného flexu alebo floxu.

Čítať viac »

fb-button