Výroba reklamy

svetelna-reklama

Svetelná reklama

Svetelná reklama je reklama, ktorá akýmkoľvek spôsobom svieti: svetelné boxy, panely, pilóny a totemy, presvetlené 3D písmená, podsvietené 3D písmená, lekárenské kríže, obecné erby.

Čítať viac »

3D-reklama

Polystyrénová a 3D reklama

3D reklama je vyfrézovaná a povrchovo upravená reklama z polystyrénu, plastu, dreva alebo kovu. Nejde teda o štandardnú plochú reklamnú tabuľu, ale o vyrezanie loga, písma a akéhokoľvek tvaru a následné jeho farebné upravenie. Dosiahneme tým rovnaký efekt ako pri svetelnej reklame cez deň, tzn. priestorové prevedenie bez osvetlenia.

Čítať viac »

velkoformatova

Veľkoformátová tlač

Ponúkame veľkoformátovú tlač na rôzne typy materiálov: papier, PVC banner, zástavovina, mesch, samolepiaca fólia, pvc tabuľa. Tlačíme až do šírky 260 cm. Samozrejmosťou sú dokončovacie práce: zváranie bannerov do neobmedzených rozmerov, očkovanie bannerov, montáž ako aj konečné lepenie.

Čítať viac »

polepy

Výklady a polepy

Najefektívnejšou reklamou je využitie vlastných prostriedkov. Vieme Vám navrhnúť a polepiť Vaše výklady, budovy, dopravné prostriedky. Vieme označiť kde sa nachádza Vaša prevádzka (navádzací systém), ako aj informačný systém budov (aby sa zákazník nestratil). Reklamné tabule sú zatiaľ najviac používanou reklamou.

Čítať viac »

dtp

Digitálna tlač

Disponujeme vysokovýkonnou digitálnou tlačiarňou s certifikátom offsetovej tlače. Vieme Vám navrhnúť a vyrobiť: vizitky, letáky, plagáty, prospekty, skladačky, kalendáre, katalógy, pohľadnice, brožúry, bulletiny, hlavičkové papiere, trhacie bloky, kalendáre, novoročenky, noviny... Všetky tlačoviny vieme tlačiť už od nízkonákladových sériií. U nás si môžete vytlačiť i malé série a nie ste nútení (ani cenou) ísť do vysokonákladových vydaní. Vieme, že v dnešnej dobe sa rýchlo mení nielen trh, ale i propagačné materiály...

Čítať viac »

infosystemy

Infosystémy

Informačné alebo prezentačné systémy slúžia na jednoduchú prezentáciu produktov, značky alebo firmy priamo na predajnej ploche, prípadne na výstavách. Patria sem roll-upy, A-stojany, CLIP rámy, držiaky plagátov, X-Bannery alebo stojany na letáky...

Čítať viac »

led

LED Displeje

Led displeje slúžia na svetelné dynamické zobrazenie reklamy, akcie, smerovania. Svojou svetelnosťou a dynamikou slúžia na výrazné upútanie pozornosti. Poznáme monochromatické a plnofarebné LED displeje.

Čítať viac »

montazne-prace

Montážne práce

Ako jedna z mála reklamných agentúr vyrábame i konštrukčné podporné zariadenia na reklamu. Vo vlastnej réžii so školenými zamestnancami vyrábame držiaky na reklamné tabule, konštrukcie na svetelnú reklamu, pilóny, konštrukcie bilboardov, výstrčov, atď. Tiež ponúkame i montážne práce reklamy, tzn. reklamu Vám nielen vyrobíme ale i namontujeme.

Čítať viac »

fb-button