Projekt: Ďumbier - identita, vizuály

Zákazník: trade partners, s.r.o.

Zadanie: Vytvoriť značku Ďumbier: logotyp, vizuály produktov, fotografie produktov v printovej kvalite, navrhnúť etikety produktov, katalóg produktov, vizitky, komunikačnú kampaň. Značka Ďumbier je značka syrových výrobkov, má v sebe stelesňovať slovenskú tradíciu v spojení s najvyšším vrchom Nízkych Tatier.

Realizácia: Logo Ďumbier je inšpirované horizontom Nízkych Tatier, vrchu Ďumbier, ktoré prechádza do slovného nápisu Ďumbier. Priestor medzi nápisom a náznakom hory je biely a predstavuje snehovú prikrývku, ktorá je typická pre pohorie Nízkych Tatier. Boli použité hranaté línie v kombinácii s náznakom písaného písma, ktoré má logo viac spríjemniť.

Pri etiketách produktov sme priniesli novinku na slovenský potravinársky trh. Ako prvá firma sme navrhli pre potravinársky segment syrov v balení "tehla" plnofarebné etikety s oblými hranami. Do tohto zadania konkurencia používala jednoduché hranaté etikety bez akéhokoľvek dôrazu na estetiku. Vizuál produktov sme riešili na balenie masla, masla retro, light syra 250, ementaleru 250g, tavených syrov a smotany.

Všetky fotografie, katalóg a etikety nájdete na domovskej webstránke: www.syrydumbier.sk.

fb-button